MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 5773030
nr 577 3030
Hallbyrå
idegran, England, längd: 44, djup: 33, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
tisdag 14 april 2009
kl 19:46:18
350 kr
350 kr